Архів новин

Black Friday – банер
26.11.2021   "Чорна п’ятниця" почалась! На всю продукцію ПАНтекстиль без виключення встановлено оптові ціни виробника. Також знижка до оптової ціни – діє на всі види тканин.
Купуйте за цінами "Чорної п'ятниці" до понеділка.
Бажаємо гарного настрою та корисних покупок!
08.11.2021   Ціни оновлено! Ми зробили все можливе, щоб здорожчання тканин, постільної білизни та інших виробів було мінімальним. Підвищення цін склало 16,9%. У подальшому можливі коригування у зв'язку із змінами валютного курсу та цін дилерів.
06.11.2021   Термінова новина! Білоруський виробник тканин прийняв рішення про підвищення цін на 30%. Про це поінформували наші постачальники (офіційні дилери ТМ "Блакіт" в Україні). У зв'язку із цим, ми також змушені підвищити ціни на всі вироби із білоруських тканин. Тож, якщо ви планували купівлю постільної білизни, рушників, скатертин чи тканин, не варто чекати знижок на «чорну п'ятницю». Ціни нашого інтернет-магазину буде оновлено 08/11. До оновлення діють «старі» ціни.
30.10.2021   Впроваджено нову програму знижок. Вичерпну інформацію читайте за посиланням: «Як отримати купон на знижку?».
28.10.2021   З дня крайньої закупівлі популярні бестселери* «розійшлись» за кілька днів. Серед них:   Пальміра,   Соло,   Маркіза,   Азіза (2),   Пленер,   My kitty (1). Та не всі встигли купити бажане! Тому ми організували термінову закупівлю, і ось – ці дизайни повернулися на сайт. Встигніть обрати свою новý і якісну постільну білизну!
  * доступні для покупки у вигляді готових комплектів та тканини.
19.10.2021   Запроваджено безстрокову акцію «Знижка на залишок». В акції приймають участь товари з міткою «⌛ Закінчується». Більше інформації – за посиланням: «Знижка на залишки».
12.10.2021   Оновили асортимент постільними комплектами та бяззю у щільності 134 г/м.кв. У закупці – понад 15 малюнків, серед них новинки:

 повернутися на головну