Простирадла на резинці

Для вибору розміру потрібно перейти на сторінку товару!

Сортувати:
orderby
Кількість :
У наявності
100% бавовна,
всі розміри
328.0 грн
У наявності
100% бавовна,
всі розміри
388.2 грн
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Простирадло на резинці 160х200

Це один із популярних розмірів простирадел, яка підійде більшості двоспальних матраців. Перед покупкою упевнись, що тобі потрібен саме цей розмір. Для перевірки скористайся рулеткою, або знайди на етикетці матрацу розмір – 160х200.

Переваги простирадла на резинці

Простирадло на резинці – дуже зручний предмет постільного комплекту. Тому його покупка є завжди вдалим рішенням. Із простирадлом на резинці розстелене ліжко завжди виглядає акуратним та привабливим, тому що ніколи не зминається. Щоденне заправляння постелі також стає простішим! Адже немає потреби «повертати на місце» простирадло, яке сповзло із матрацу під час відпочинку.

Як шиється простирадло на гумці

Простирадло на резинці одягається на матрац як чохол. Воно перекриває висоту матрацу та підгортається під нього на 3-5 см. Резинки закріплені по кутах чи по периметру надійно фіксують простирадло на матраці, запобігаючи сповзанню.

Розміри простирадла на резинці

Ми є виробником постільної білизни, тому з легкістю пошиємо потрібний Вам розмір. Сьогодні можете обрати один із стандартних розмірів простирадла на резинці (для великих матраців) або індивідуальний (для тонких матраців або нестандартних). Потрібний Вам розмір вкажіть у полі «Свій розмір». Менеджер зателефонує, порахувавши ціну такого виробу.

Врахування усадки тканини

Деякі натуральні тканини після прання зменшуються («сідають»). Там де це потрібно, ми даємо потрібний запас. Обираючи розмір, Ви вказуєте розмір матрацу для якого замовляєте простирадло, а необхідні розрахунки ми проводимо власноруч.