Ткати тканину Блакіт

Відгуки покупців підтверджують якість білоруських тканин та свідчать - постіль буде служити не менше 3 років.

Тканина не кошлатиться, якщо не прати натуральну постіль із синтетичною. Фарби після прання не тьмяніють, а кольори лишаються насиченими. Постільна білизна Блакіт здатна тривалий час зберігати свій колір.

І будьмо відвертими - кольори простирадл та наволочок перебувають у постійному контакті з головою та тілом. Тому вони з часом тьмяніють (і чомусь на «чоловічій» стороні ліжка швидше). Але з досвіду можемо запевнити, що бажання знову купити постільну білизну з’явиться задовго до того як комплект зноситься.

На радість, тканини та постіль «Блакіт» - не розчаровують.👍
За роки роботи інтернет-магазину «ПАНтекстиль» сформувалось «ядро» постійних покупців. Вони замовляють нові постільні набори для себе 1-2 рази на рік для того, щоб відчути радість покупки нового комплекту.

Прочитати враження постійних покупців від постільної білизни, тканин та інших товарів можете на сторінці відгуків про ПАНтекстиль.

Тканини та домашній текстиль ТМ «Блакіт» виробляють у Білорусії в м. Барановичі. Підприємство здійснює повний цикл виробництва. Сировина - бавовна - завозиться із Азербайджану.