Процес виробництва тканин Блакіт

Відгуки покупців підтверджують якість білоруських тканин та свідчать - постіль буде служити не менше 3 років.

Тканина не кошлатиться, якщо не прати натуральну постіль із синтетичною. Фарби після прання не тьмяніють, а кольори лишаються насиченими. Постіль Блакіт із бязі, а також із сатину та попліну від цього виробника здатна тривалий час зберігати свій колір.

Якщо говорити відверто, кольори простирадл та наволочок перебувають у постійному контакті з головою та тілом. Тому вони з часом тьмяніють (і чомусь на «чоловічій» стороні ліжка швидше). Але з досвіду можемо запевнити, що бажання знову купити постільну білизну з’явиться задовго до того як комплект зноситься.

На щастя, тканини та постіль Блакіт - не розчаровують.

За роки роботи інтернет-магазину «ПАНтекстиль» сформувалось «ядро» постійних покупців. Вони замовляють нові постільні набори для себе 1-2 рази на рік для того, щоб відчути радість покупки нового комплекту.

Прочитати враження постійних покупців від постільної білизни, тканин та інших товарів можете на сторінці відгуків про ПАНтекстиль.

Корисна інформація! Тканини та домашній текстиль ТМ «Блакіт» виробляють у Білорусії в м. Барановичі. Підприємство здійснює повний цикл виробництва. Сировина - бавовна - завозиться із Азербайджану.