Прапор Пакистану

Ранфорс Пакистан
відгуки Пантекстиль про якість

Натуральний ранфорс із Пакистану – це вдалий вибір якщо Ви полюбляєте легку постільну білизну. Детальніше у цій статті.

.

Конкурентна перевага ранфорсу Пакистан – сучасні привабливі малюнки та натуральний склад 100% бавовна. Саме цей фактор урівноважує співвідношення ціна / якість для цього матеріалу.

Нюанс у тому, що сучасні та яскраві малюнки компенсують один із «прийомчиків» виробника, до якого той вдається для зниження собівартості постільної тканини.

На текстильних фабриках Пакистану для нанесення малюнку використовують ранфорс щільністю 115 г/м2. Таким чином, «на виході» отримують щільність: матерія + фарба = 120 г/м2.

Виробники турецьких тканин та ТМ «Блакіт», як правило, йдуть іншим шляхом. Якщо щільність тканини для продажу визначено 120 г/м2, то саме такою є тканина до нанесення малюнку. Після фарбування показник ваги зростає на 2-5 г/м2.

Тож, на тлі білоруських чи турецьких виробників постільної тканини цей «прийомчик» викликає ... подив 😏

Втім статистика імпорту постільної тканини з Пакистану в Україну показує, що споживачі майже не звертають уваги на цей нюанс.

Наші клієнти також залишаються задоволеними постільною білизною з ранфорсу :)

Чому показник щільності ранфорсу Пакистан нижчий?

Розібратися у цьому допоможе макрозйомка тканин. Порівнюємо бязь 134 г/м2 (зліва) та ранфорс Пакистан (з правої сторони).

Макрозйомка ранфорс пакистан

З фото бачимо, що товщина та густота плетення ниток в обох тканинах однакова, але є відмінність. Вона полягає у фактурі нитки. Зліва – де бязь 134 г/м2, нитка ворсиста, а з правої сторони – де ранфорс 120 г/м2 – нитка майже без ворсу.

У щільнішій тканині цей ворс заповнює собою місця з’єднання ниток. Завдяки цьому бязь 134 виглядає щільнішою та краще утримує тепло.

Відсутність такого ущільнення у ранфорсі призводить до того, що через тканину проглядатиметься контрастніший або темніший малюнок ковдри.

Це добре показує фото комбінованого підодіяльника з тканини ранфорс Пакистан. Через передню сторону підодіяльника із тканини-основи (краплинки на світло-синьому) проглядається тканина-партнер (темні квадрати):

Ранфорс пакистан на контрастному малюнку

Отже, чи варто купувати постільну білизну із ранфорсу Пакистан?

Перед тим як купити тканини на постіль варто скласти своє власне враження про їх якість. І краще це зробити з перших рук. Для цього замовте безкоштовні зразки постільної тканини.

Перевагами ранфорсу Пакистан є сучасні та яскраві малюнки, виконані з якісних фарб, які не линяють; натуральна тканина, яка не зкочується після прання. Недолік тканини – у порівнянні з бяззю виробництва ТМ «Блакіт» чи турецькою бяззю – є нижча базова щільність тканини (без малюнку) 115 г/м2.

Втім, такі характеристики кажуть "Так!" якщо Ви любите, насолоджуватися легкою постільною білизною. Тому можете не заморочуватися на числа, і купувати постіль з улюбленим малюнком :)

Постільна білизна Романтик
Постільна білизна Дім кави

Більше малюнків

Є лише одне застереження перед покупкою: врахуйте, що ковдра та матрац, для яких ви купуєте постіль із пакистанського ранфорсу, повинні бути світлими, без контрастних малюнків.