Прапор Туреччини

Турецька бязь
відгук виробника постільної білизни

«ПАНТекСТИЛЬ» турбує майбутнє ринку постільних тканин в Україні. У зв’язку із припиненням торгівлі із Білорусією довелося шукати заміну білоруській бязі та сатину. Це завдання виявилося не простим, адже протягом років продукція «Блакіт» обгрунтовано здобувала лідерство серед імпортерів натуральних бавовняних тканин.

У найближчий час довоєнні запаси тканин із Барановичів вичерпаються і ми будемо змушені повністю будувати асортимент на тканинах від інших виробників.

Перші спроби знайти заміну виявилися досить вдалими. Виручили перевірені постачальники із Одеси (однотонні бязі з Туреччини), Хмельницького та Києва (ранфорси із Пакистану).

Ці текстильні матеріали вже пройшла першу апробацію на виробництві, і ми готові поділитися з вами своїм відгуком.

Висока оцінка однотонної тканини для постільної білизни

Турецька бязь справила приємне враження. Фактична вага тканини виявилась вищою, ніж заявляв постачальник, тобто не 120 г/м2, а 128 г/м2!

Ця розбіжність характеризує порядність турецького виробника, який фарбує тканину, у якої фактична вага вже 120 г/м2. Тобто додаткові 8 г/м2 – це вага фарби.

Це дуже добрий результат!

На думку нашого технолога, на дотик турецька постільна тканина навіть приємніша за білоруську. Вона м’якша та нагадує поплін.

Фарби на тканині стійкі до прання. Тобто після першої ж ночі на новій постелі з турецької бязі, Ви не прокинетесь розфарбованою як «аватар» :-)

Після прання тканина майже не дає усадку, тобто готовий виріб не змінює свої розміри.

Перегляньте фото однотонної турецької бязі, які підготували наші працівники:

Зелена однотонна бязь
Бірюзова однотонна бязь
Рожева однотонна бязь
Бежева однотонна бязь

Як зазначалося вище, однотонна бязь з Туреччини не сідає після прання. Це дозволяє витрачати менше тканини на пошиття постільної білизни.

Ця особливість, хороші характеристики та доступна ціна роблять турецьку бязь вдалим варіантом для пошиття якісної та недорогої постільної білизни.

А якщо умієте кроїти та шити - зробіть свою нову постіль власноруч. У каталозі постільних тканин знайдете лише якісний текстильний матеріал.