Постельное белье в подарок

У пошуках пропозиції купити дитячу постільну білизну за доступною ціною – покупці найчастіше стикаються з такими питаннями:

  • правильний розмір дитячої постілі;
  • безпечний склад тканини для дитячої постільної білизни;
  • безпечні фарби для дитячого комплекту;
  • кольорова гамма малюнку.
Насправді, все просто! Щоб впевнено купити дитячу постіль - просто перегляньте цю статтю.

Дитяча постіль: як підібрати розмір?

Давно у минулому часи тотальної одноманітності. Нині ж, завдяки експансії імпортованих товарів для дому, маємо протилежну ситуацію — надлишок різноманітності. І в першу чергу, це стосується товарів для сну та відпочинку.

Дитячі подушки та наволочки до них

Стандартні розміри подушок для дитячих ліжечок такі: 40*40, 40*60, 50*50, 50*60. Нестандартні – перебувають на межі цих вимірів, наприклад: 40*50, 45*45 та ін.

Щоб правильно визначити розмір наволочки дитячого комплекту слід:

  • виміряти ширину та висоту подушки;
  • візуально оцінити товщину подушки.

Усадка тканини — це нормальний процес для натурального виробу. Якщо взяти наволочку по розміру «впритик» після 1-го чи 2-го прання вона зменшиться на 0.5-1.5 см і стане затісною. Якщо подушка пухка — наволока у комплекті має бути дещо більшою.

Рекомендація! Розмір наволочки має бути до 2-2,5 см більшим за подушку.
Увага! Затісна наволочка зробить подушку товщою, і дитині може бути незручно спати через вимушений вигин шиї вперед.

Дитячий підодіяльник

Виміряйте ковдру!

Як і у випадку з подушками, щоб купити дитячий підодіяльник слід бути підготовленим.

Скільки виробників ковдр – стільки ж варіацій! Різноманітність можливих розмірів не дозволяє думати: «... а у мене ж стандартне!..» :)

Розміри дитячих ковдр коливаються в межах від 95-120 см по ширині та 130-155 см по довжині.

Наш «стандартний» розмір дитячої підковдри – 105*148 см, підходить для половини дитячих садочків, які купують дитячу постіль у нас.

Натуральна тканина, як правило, дає усадку після прання. Тому такий розмір підодіяльника після 1-2-го прання чудово підходить для дитячої ковдри розміром 100*140 см.

У нас Ви можете легко купити постільну білизну в дитсадочок чи для свого малюка

Все просто! Виміряйте розмір своєї ковдри та повідомте його при замовленні!

Дитяча простинь

Виміряйте ковдру!

Із дитячими простирадлами все значно простіше, але один момент також корисно врахувати. А саме: дитяче простирадло має надійно закріплюватися на матраці

Тож, як Ви вже здогадались, перед вибором розміру простирадла також потрібно поміряти матрац! :)

Для надійної фіксації можна купити простирадло із запасом по ширині, краї якого будуть підгортатися по боках під матрац. Наприклад, якщо розмір матрацу 60*140*10 см – ми рекомендуємо простирадло шириною 115 см, його краї будуть загортатися під матрац по 15 см з кожного боку (з урахуванням усадки).

Рекомендація! Хороше рішення – купити дитячу простинь на резинці. Вона надійно фіксуватиметься, як «чохол».

Якість тканини для постільної білизни та фарб

Перевірте якість тканини!

Виробники з хорошою репутацією завжди використовують стійкі та безпечні фарби для виготовлення якісної бавовняної тканини. Такі тканини маркуються 100% бавовна (або 100% хлопок – рос., 100% cotton – англ.). За нашими даними митна вартість якісної бязі становить від $0.9 за погонний метр (при ширині полотна 150 см) та $1.15 для ширини 220 см. Вже в Україні до цієї суми додаються ПДВ, а також комісія дилера та/або посередників.

Рекомендація! Якісна дитяча постільна білизна не може коштувати дуже дешево. Відразу відсіюйте пропозиції з низькою ціною. Разом з тим, середня чи висока ціна – у випадкового продавця – також не гарантуватиме належну якість дитячих комплектів.

Неякісна синтетична тканина виготовляється із поліефірного матеріалу – поліестеру 100% поліестер. Її собіварість у рази нижча, тому і фарби, зазвичай, використовуються нижчої якості. Така тканина, в цілому, легко псується. Контакт зі шкірою може призвести до появи алергічних висипів, фарбування шкіри, появи зіпрілостей та подразнень. Самостійне тестування пробних зразків синтетичної тканини (шляхом прання та прасування) відразу розкриє її негативні характеристики.

Все просто! Будьте безкомпромісні у питанні складу тканини. Перед покупкою дитячої постільної білизни вимагайте безкоштовні зразки тканини та документи, що підтверджують склад та відповідність тканини стандартам якості.