Як вибрати розмір комплекту постільної білизни?

Поспішний вибір розміру постелі може зіпсувати приємні враження від покупки.  Дізнайтеся як уникнути цього - всього за 5 хвилин читання.

Про впевненість у тому, що
«моя постіль – стандартного розміру»

Нещодавно, під час перерви на каву, наш менеджер поділився досвідом консультування. З його слів, сім із десяти замовниць впевнені у тому, що розміри їх постільних комплектів є стандартними.

Тому під час приймання замовлення на постіль він завжди повідомляє розміри виробів у комплекті. Наприклад, у євро – простирадло 210*220, підодіяльник 210*218 та дві наволочки (розмір на вибір).

І це уточнення стає корисним. У третині випадків з’ясовується, що для євро-ковдри замовниці потрібен більший підодіяльник – 210*230!

Мужчина-шатен з борідкою п’є чай або каву

Коли це з'ясовується – усі почуваються задоволеними: менеджер радіє тому що виконує свою роботу, а замовниця – уникає помилки. І кожного наступного разу, повертаючись за новою постільною білизною, постійні покупці вже самостійно зазначають у примітках: «Потрібен більший підодіяльник».

Чому є
нестандартні підодіяльники?

Головна причина – виробники ковдр по-різному підходять до крою своїх виробів. Їх «намагання» виконувати умовний стандарт може поступатися більш меркантильним міркуванням. Наприклад, через необхідність розкроїти звужене полотно.

Також вітчизняний ринок урізноманітнюють ковдри, виготовлені за іноземними стандартами, які відрізняються від українських. Так, нам повідомляли про розміри полуторних ковдр шириною від 140 до 160 см (з кроком 5 см).

Тому для зручності ми:

  1. включаємо до стандартного комплекту підодіяльники для найпоширеніших розмірів ковдр;
  2. під час прийому замовлення завжди обговорюємо розмір виробів у постільному комплекті.

Вибір зручної постільної білизни за 3 кроки

  1. Поміряйте матрац, ковдри та подушки
  2. Порівняйте ці розміри із розмірами виробів у комплекті
  3. Запитайте у продавця чи тканина зменшується після прання, і якщо «так» – врахуйте запас на усадку.
Світловолоса дівчина з кравецьким метром

А якщо стандартні розміри
не підходять?

Постільна білизна стандартного розміру може не бути зручною з кількох причин. Найпершу ми вже розглянули – це відмінний від звичайного розмір ковдри.

Друга причина полягає у тому, що користуватися нестандартом зручніше!

Поширеним є поєднання полуторного матрацу (120*190*20) та євро-ковдри (200*210).

Потрібно лише сказати про це менеджеру. Він підбере потрібний розмір постелі та розрахує його ціну (за нормою тканини). На строки виготовлення замовлення нестандарту не впливає!

Обрати нову постіль

Сподіваємося, що стаття була корисною.

Бажаємо вдалого шопінгу та якнайшвидше
нову постіль у Вашому стилі:

справжню,  красиву  та  особливу!